🚨❣️🩺Кардіо Check-Up.

Це програма поглибленої діагностики наявності або схильності до серцево-судинних захворювань. Допоможе виявити кардіологічні захворювання на ранній стадії, коли вони добре піддаються корекції, а також істотно знизити ризики розвитку небезпечних форм захворювань. Значна економія часу, завдяки впорядкованому процесу проходження.

🚨Кардіо Check-Up рекомендований тим, хто:

⬆️Підозрює у себе порушення в роботі серцево-судинної системи організму.

⬆️Знає про наявність сімейної схильності до захворювань серцево-судинного профілю (інсульту, інфаркту, серцевої недостатності, аритмії і тромбозів).

⬆️Хоче знизити ризики виникнення і розвитку небезпечних форм кардіозахворювань в майбутньому.

🚨Склад діагностики:

‼️Консультація кардіологаКардіолог ретельно оглядає пацієнта, інтерпретує результати обстежень, визначає основні ризики і розробляє перелік заходів для ефективної корекції серцево-судинної системи.

‼️Клінічний аналіз кровіОдин з основних показників благополуччя стану організму. Дозволяє говорити про наявність запального процесу в організмі, прихованих інфекційних і хронічних захворювань, дає уявлення про клітинний баланс в організмі.

‼️ ГлюкозаНезначне підвищення рівня глюкози може свідчити про наявність ризику виникнення діабету, вищі рівні говорять про наявність цукрового діабету.

‼️Ліпідограма з визначенням ліпопротеїну (а)Комплексне дослідження рівня ліпідів (жирів) різних фракцій крові, яке допомагає спрогнозувати розвиток ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, тромбозу, інсульту та інших захворювань. Ліпопротеїн (а) – генетичний маркер ризику ранніх серцево-судинних захворювань.

‼️Добове холтерівське моніторування (за показаннями)Дозволяє оцінювати появу ішемічних змін в умовах звичайних побутових навантажень. Дослідження враховує показники ЕКГ і артеріального тиску протягом 24 годин, навіть уві сні. Саме холтер допоможе виявити, що ваш сон пов’язаний з гіпертонічним кризом, і запобігти інсульту, адже більшість інсультів трапляються вночі.

‼️ Тредміл-тест (за показаннями)Тест із фізичним навантаженням, що дозволяє виявити приховану коронарну патологію, тип реакції вашого організму на навантаження, толерантність (стійкість) до фізичного навантаження.

‼️УЗД серця (ЕХО-КС, хокардіоскопія)Детальне дослідження серця, що дозволяє вивчити його структури і функціональний стан. Допомагає виявити вади серця, зміни в клапанах, наявність тромбозу і інші порушення, а також прогнозувати і констатувати серцево-судинною недостатність.

‼️Комплекс інтим-медіа (КІМ) судин шиїДослідження, яке дає оцінку віку судин. Дозволяє виявити атеросклеротичні зміни, які є початком серцево-судинних подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.