26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя – аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території українського Полісся, завдала нашому народові багато горя та важких випробувань.
Із болем у серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. Добровольці з усієї України тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. А це і пожежники, і військові, і звичайно ж медики, щоб не траплялось в Україні медичні працівники завжди на передовій. Тому зболем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас.
Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.
Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров’я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль! Низький Вам уклін!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.