Нещодавно клініко-діагностична лабораторія КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» отримала новий автоматичний аналізатор mini VIDAS.

mini VIDAS — це компактна автоматична імуноферментна система на основі імуноферментного флуоресцентного аналізу (EFFA). Використання ELFA дозволяє виявляти аналіти з високим ступенем чутливості (що на декілька порядків перевищує чутливість ІФА методів) і значно скоротити час аналізу до 30 хвилин. Зразки немає необхідності накопичувати, вони опрацьовуються відразу після надходження.

 Аналізатор має широке меню тестів: більше 100 параметрів (маркери запалення (прокальцітонін), кардіомаркери, статеві гормони і гормони щитоподібної залози, гепатити, ВІЛ, онкомаркери, TORCH, харчова мікробіологія та ряд інших) в індивідуальних тестах, які готові до використання.

Нашою лабораторією проводиться діагностика COVID-19 шляхом виявлення вмісту IgM та IgG до SARS-CoV-2 тест-системами виробництва BIOMERIEUX Франція. Тест-системи пройшли клінічні випробування щодо чутливості та специфічності згідно з рекомендаціями Інституту Клінічних та Лабораторних Стандартів США (CLSI) на базі INSTITUT MERIEUX м. Леон Франція. При проведенні досліджень виявлено, що загальна специфічність безпосередньо до COVID-19 складає 99,4%. Тест-системи пройшли сертифікацію відповідно стандарту ISO 13485.

 Концепція mini Vidas заснована на максимальній надійності: ні пробірок, які можуть просочитися, ні голок, які можуть засмічуватися або викликати перехресне забруднення. Пристрій конус/стрип – повністю герметичний, що виключає необхідність щоденного очищення приладу і додаткового технічного обслуговування. Всі необхідні реагенти входять в набір смужок. Аналізатор не потребує додаткових реагентів – все необхідне міститься в одному стрипі (1 тесті). Стрипи готові до використання та розраховані на один зразок (1 пацієнт = 1 тест).

Прилад можна використовувати у режимі 24/7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.