Блефаропластика – одна з самих розповсюджених пластичних операцій. На неї приходиться біля чверті всіх втручань в естетичній хірургії. Популярність блефаропластики не дивна, адже зморшки, провисання шкіри повік, “мішки” під очима – явні ознаки старіння. Втім, блефаропластику роблять не тільки для зменшення вікових проявів, а і для того, щоб усунути вроджені чи післятравматичні стани. 

Сучасна блефаропластика – це складний та високотехнологічний процес. Об’єм та тактика втручання залежить від складності ситуації у кожному конкретному випадку. Також слід враховувати не тільки позитивні результати від проведення операції, а завжди мінімізувати ризик ускладнень хірургії повік. Блефаропластика – це не тільки видалення зайвої шкіри, це комплекс складних маніпуляцій у жирових тканинах та м’язах орбіти та навколишніх ділянках. Серед найбільш частих втручань – верхня та нижня блефаропластики, усунення птозу, завороту та вивороту повік, видалення жирових гриж повік. 

На базі відділення мікрохірургії ока Сумської обласної клінічної лікарні пластичні втручання проводяться досить активно – як елемент первинної допомоги після травм, хірургії післятравматичних станів та естетичної хірургії вікових змін шкіри навколо очей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.