Допомога від Громадської організації “ДАР”

Роменська ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДАР», яка співпрацює з Нідерландським благодійним фондом доставила на Сумщину ще восени вантаж гуманітарної допомоги.
Голландці через українську ГО «ДАР» передали нам меблі для медичного закладу, розхідні медичні матеріали, спецодяг, миючи засоби. Звичайно це не нові речі, однак ті самі меблі, які у нашій лікарні стоять не один десяток років, ми замінимо на ті, які прослужили в лікарні Нідерландів не більше 6-ти років. Вони добротні та якісні, тому ми раді цій допомозі, – розповів директор КНП СОР «СОКЛ» Володимир Горох
Однак аби доставити до лікарні груз, – додав Володимир Горох, – ми звернулись за допомогою до Котова Артемія, який є співзасновником БФ «Долонька допомоги», з проханням доставити гуманітарний груз з міста Ромни до Сум двома машинами.
Директор ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ДАР» Микола Оксюта додає, що гуманітарний вантаж з Нідерландів розподілили по медичним закладам області та в інші соціальні установи Сумщини.
Днями представники благодійного фонду «Долонька допомоги» приїхали до Сумської обласної клінічної лікарні, аби на власні очі побачити який груз доставили до лікарні.
Допомозі благодійникам ми дуже раді, адже це «Ланцюжок небайдужих людей», що долучаються до цього процесу, це праця багатьох небайдужих як в Україні так і за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.