Наші досягнення на шляху до якісної діагностики та лікування

Нещодавно клініко-діагностична лабораторія КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» отримала сертифікати щодо участі у Програмі міжнародних порівнянь результатів вимірювань за 2020 рік.

Провайдером Програми є Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології Міністерства охорони здоров’я.

Участь у подібних програмах – це важливий крок на шляху забезпечення системи менеджменту якості в лабораторіях, що регламентується вимогами стандарту ДСТУ EN ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності».

Наша лабораторія вже на протязі майже 10-ти років приймає участь у Програмі МПР зі 100% точністю результатів вимірювань, що з року-в-рік являється підтвердженням високого професійного рівня проведення лабораторних досліджень. В рамках Програми залучені майже всі напрямки діяльності клініко-діагностичної лабораторії: клінічна біохімія, імунохімія, гемостаз, вірусні гепатити, глікований гемоглобін.

Відповідаючи вищезазначеним вимогам клініко-діагностична лабораторія КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» поставила за мету приймати регулярну участь в програмах зовнішнього оцінювання для вдосконалення власних внутрішніх процедур контролю якості та достовірності результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.