Результати брифінгу Максима Степанова за 23 жовтня

▪️ Усі заклади охорони здоров’я отримали кошти для виплати медикам запроваджених з 1 вересня надбавок. За вересень було перераховано 1,270 млрд грн, жовтень – 1,190 млрд грн. Кошти за поточний місяць продовжують надходити до медзакладів.
Надбавки лікарям становлять 3 560 грн, середньому медичному персоналу – 2 500 грн, молодшому – 1 250 грн.

▪️ Згідно встановлених правил та рекомендацій щодо організації виборів у період пандемії, усі особи, які забезпечують виборчий процес та перебувають у приміщенні виборчої комісії і приміщенні для голосування, зобов’язані носити захисну маску (респіратор) та захисний щиток.

▪️ У разі виявлення COVID-19 в одного із членів виборчої комісії всі інші її члени можуть продовжувати виконувати свої функції, якщо у них відсутні симптоми респіраторних захворювань, та вони не мали контакту з хворим без застосування ЗІЗ.

▪️ Під час голосування виборцю необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України.

▪️ МОЗ закликає громадян під час голосування бути максимально відповідальними: обов’язково перебувати в масці чи респіраторі, дотримуватись дистанції не менше ніж 1-1,5 м. Також рекомендується користуватися власною ручкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *