Результати брифінгу Максима Степанова за 28 жовтня

▪️ У лікарнях наразі перебувають 25 424 пацієнти з підтвердженим діагнозом або підозрою на COVID-19. Це хворі з середнім та важким перебігом захворювання. Коронавірусна хвороба особливо небезпечна для людей віком понад 60 років.

▪️ З початку пандемії МОЗ збільшило у медзакладах кількість ліжко-місць для прийому хворих на COVID-19 з 12 тисяч до майже 40 тисяч. Максимальна кількість ліжок у стаціонарах може становити 52 тисячі.

▪️ МОЗ ще два тижні тому доручило регіонам перепрофілювати по 2-4 багатопрофільні лікарні під лікування хворих на COVID-19. Це дасть змогу надавати допомогу пацієнтам, які хворіють на коронавірус та мають інші супутні захворювання.

▪️ В Україну поступила перша партія вакцини проти грипу. Наразі вона з’явилась у аптечній мережі та лікарнях. За кошти державного бюджету МОЗ централізовано закуповує вакцини проти грипу для осіб з групи ризику, зокрема медичних працівників.

▪️ МОЗ домовилось з виробниками вакцин проти грипу про збільшення її кількості цього року. Очікується, що всього в країну буде завезено більше 650 тисяч доз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.