Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 7 травня

▪ В Україні за минулу добу зафіксовано 507 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 28 у дітей та 109 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 313 осіб. Одужали за добу 299 осіб, померли 13 осіб.

▪ За останню добу проведено 7018 тестувань методом ПЛР.

▪ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Одеській області (63), Чернівецькій області (63) та Дніпропетровській області (56).

▪ 6 травня на засіданні Уряду затверджено перелік лікарських засобів, які будуть закуповуватися міжнародними організаціями та ДП “Медичні закупівлі”.

▪ МОЗ розробило алгоритм проведення ПЛР-тестувань перед плановими операціями. Людина, яка потребує госпіталізації, за направленням лікаря за місцем проживання повинна пройти відповідний тест, 2-3 дні перебувати в самоізоляції та тільки після підтвердження негативного результату ПЛР-тестування має право на необхідне лікування.

▪ У Києво-Печерській лаврі відбувся спалах COVID-19 – зафіксовано 17 нових випадків захворювання серед контактних осіб з інфікованими на цю хворобу. Тому санітарні заходи на території заповідника буде посилено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.