Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 26 квітня


🔺За добу в Україні зафіксовано 492 нові випадки коронавірусної хвороби, з них 41 у дітей та 101 у медпрацівників. Усього інфікованих медиків – 1666. Госпіталізовано за добу 123 людини. Зафіксовано 8 летальних випадків. Одужали 58 пацієнтів, серед них 5 дітей.
🔺За добу зроблено 5596 досліджень методом ПЛР.
🔺МОЗ проводить ретельний аудит медичної системи і фіксує незадовільний стан лікарень та брак фінансування у багатьох медзакладах. Зокрема, очільник МОЗ учора відвідав з робочим візитом три медичні заклади Київщини, де через недофінансування складається загрозлива ситуація.
🔺Завершення реформи медичної системи є одним з головних пріоритетів Максима Степанова на посаді міністра. Він переконаний, що реформа покликана зробити медицину якісною та доступною, а медичні працівники повинні отримати гідні умови праці та заробітну плату. Виграти від реформування мають як пацієнти, так і медики.
🔺Міністерство терміново зробить висновки, прийме всі необхідні рішення, які унеможливлять скорочення кількості медпрацівників і закриття медичних закладів, та буде працювати на покращення надання медичної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.