Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 5 червня

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 553 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 30 у дітей та 75 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 103 особи. За добу одужали 330 осіб, 15 осіб померли.

▪️ За останню добу проведено 16793 тестувань, з яких 11142 методом ПЛР, 5651 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Києві (82), Львівській області (73) та Рівненській області (57).

▪️ Міністр заявив, що спроби деяких представників політичної партії “Голос” та інших його опонентів не зупинять українську медицину на шляху до розбудови та справжнього реформування, адже саме зараз відбувається реформа медицини, на противагу тому, що впродовж багатьох років екскерівництво МОЗ нищило українську медицину як таку.

▪️ Зарплата медичним працівникам за березень сплачена в повному обсязі, в тому числі й 300% доплати. Зарплати за квітень і травень переказані на рахунки лікарень і виплачуються НСЗУ, згідно з Постановою Уряду про виплату заробітної плати.

▪️ Запровадження стратегії адаптивного карантину не означає його повного скасування, тому масковий режим і дотримання соціальної дистанції залишаються ефективними методами у боротьбі з коронавірусною хворобою.

▪️ Роботу атракціонів буде відновлено тоді, коли це буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.