Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 6 червня

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 550 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 44 у дітей та 53 у медичних працівників.

▪️ Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 142 особи. Одужали за добу 440 осіб, померли 15 осіб.

▪️ За останню добу проведено 17 739 тестувань, з них 10 983 методом ПЛР та 6 756 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій (66), Львівській (65) та Рівненській (52) областях і в місті Києві (83).

▪️ За ініціативою МОЗ уряд прийняв рішення про фінансування Київського центру репродукції та перинатальної медицини та Київського центру мікрохірургії ока. Рішення ухвалено у відповідь на звернення цих закладів щодо загрози їх закриття, що виникла через непроведення Київською міською радою автономізації цих центрів.

▪️ У клініках Індії перебуває 7 громадян України, які очікують на лікування: двоє з них на стаціонарному лікуванні, решта — на амбулаторному спостереженні. У зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції затримується проведення операцій цим пацієнтам. МОЗ підтримує постійний зв’язок з індійською клінікою і намагається пришвидшити лікування українців.

▪️ 8 лютого 2020 року громадянці України в Індії було успішно зроблено трансплантацію легень. На сьогоднішній день вона проходить реабілітацію.

▪️ МОЗ створило окремий підрозділ з трансплантації та лікування українських пацієнтів за кордоном. Міністерство хоче збудувати систему, яка дозволить проводити більшість операцій пересадки органів в Україні.

▪️ МОЗ затвердило склад української делегації в Комітеті з охорони здоров’я ЄС. Наразі Україна очікує визначення дати засідань, графік яких змінився через коронавірус.

▪️ Міністерство не забороняло проведення партнерських пологів, але нині є певні обмеження у зв’язку з карантином. Рекомендації мають на меті максимальне зниження ризику інфікування пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.