Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 7 червня

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 485 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 29 у дітей та 34 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 109 осіб. Одужали за добу 242 осіб, померли 11 осіб.

▪️ За останню добу проведено 12 324 тестування, з яких 9 504 методом ПЛР, 2 820 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (68), Чернівецькій області (54) та в місті Києві (43).

▪️ Міністр наголосив, що наразі важливо не плутати поняття пом’якшення і скасування карантину, адже загроза COVID-19 залишається серйозною. У МОЗ підкреслили, що всі мають дотримуватися протиепідемічних правил: користуватися масками, санітайзерами та дотримуватися соціальної дистанції.

▪️ Закупівлі тест-систем ІФА здійснюються коштом медичних закладів. До використання допускаються лише ті тест-системи, які зареєстровані як медичні вироби та внесені до відповідного реєстру. Наразі таких тестів проведено вже 40624, у 1606 дослідженнях виявлено позитивний результат.

▪️ Відповідно до Закону України «Про охорону праці», роботодавець повинен забезпечити працівників засобами індивідуального захисту. У разі неможливості забезпечення працівників ЗІЗ заклад може бути закритий до зняття протиепідемічних обмежень.

▪️ Наразі МОЗ виправляє помилки у плануванні медичної реформи, допущені попереднім керівництвом міністерства. Вже з 2021 року діятимуть справедливі медичні тарифи, які будуть створювати умови для розвитку та підвищення якості української медицини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *