Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова за 8 червня

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 463 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 32 у дітей та 51 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 92 особи. Кількість осіб, які одужали за добу, – 141, померли 9 осіб.

▪️ За останню добу проведено 7647 тестувань, з яких 6569 методом ПЛР, 1078 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Києві (72), Закарпатській (64), Чернівецькій (59) та Львівській (41) областях.

▪️ Добір кандидатів на посаду голови Національної служби здоров‘я України завершено. МОЗ провів співбесіди з усіма охочими і дякує всім, хто подав свої документи і взяв участь у співбесідах. Міністр визначився з кандидатурою претендента, дані цієї людини буде передано в КМУ, і після всіх погоджувальних процедур ця особа може бути призначена на посаду. На офіційному ютуб-каналі НАДС, як і передбачено законодавством, викладені записи всіх співбесід з усіма кандидатами.

▪️ Людина, яка прибуває в Україну, має пройти самоізоляцію вдома, встановивши на телефон додаток “Дій вдома”. Якщо такої можливості немає, то ця людина має пройти обсервацію у визначених для неї місцях.

▪️ З 10 червня передбачено наступний етап пом’якшення карантину, який включає діяльність баз відпочинку (окрім дитячих таборів). Якщо епідеміологічна ситуація буде сприятливою, то МОЗ дозволить перехід на цей етап, зокрема і в Київській області.

▪️ Питання поновлення обмежень на період карантину для людей віком 60+ у Києві належить до компетенції Київської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.