Шановні медичні сестри!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!
Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються шаною та повагою. Ваша робота часто непомітна, але саме завдяки їй медицина функціонує як цілісна система, здатна надати пацієнтам усю необхідну допомогу у скрутний час. А здоров’я – це безцінне благо та щастя кожного.
Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання душі. Ваші талановиті руки, знання та досвід повертають людей до повноцінного життя, а чуйне слово та добра посмішка вселяють віру і надію на швидке одужання.
Сьогодні складно уявити нашу медицину без медичної сестри. Переживаючи період пандемії Сумщина, як і увесь світ, зрозуміли неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті людства. Медичні сестри Сумщини, пліч-о-пліч з лікарями, протидіють поширенню коронавірусної хвороби на території області, борються за життя та здоров’я мешканців області, ризикуючи власним життям.
Тому висловлюючи їм слова вдячності за професіоналізм та відповідальність, кожен з нас має пам’ятати нелегку працю медичних сестер та не піддавати їх зайвим ризикам. Оберігаймо наших медиків, зберігаючи та турбуючись про своє здоров’я.
Тож у день професійного свята низький уклін і безмежна вдячність Вам, шановні медичні сестри, за те, що розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії.
Від щирого серця бажаємо всьому середньому медичному персоналу лікарень Сумщини міцного здоров’я, невичерпності сил, завзяття та наснаги у важливій праці. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

З повагою –
директор КНП СОР “Сумська обласна клінічна лікарня”
ВОЛОДИМИР ГОРОХ

голова профкому лікарні
Микола Савченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.