Шановні жителі Сумщини, друзі, колеги, земляки!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що зимові свята подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.
Для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень, як у повсякденному житті пересічного громадянина, в роботі колег лікаріав, так і в стратегії творення нашої держави.
Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко!Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в кожному куточку нашої Батьківщини життя народу таким, про яке мріють люди і якого вони гідні.
І я впевнений: такі сподівання реальні. Наперекір викликам та тривогам, які вже постукали у наші двері чи ще чекають за порогом суперечливого і трагічного життя українського народу, вони збудуться, якщо згуртуємося спільною думкоюта спільною метою і підемо далі шляхом розвитку і консолідації. Так бувало вже не раз, і Україна щоразу виходила з великої скрути.
Для усіх нас 2021 рік був сповнений нелегких випробувань і все таки, – він став важливим щаблем у відродженні духовного та соціального потенціалу Сумщини, а мешканців області та працівників лікарні наблизив до омріяної нової сучасної обласної лікарні, визначились позитивні тенденції розвитку Сумської обласної клінічної лікарні.
Бажаю всім, щоб у 2022 році здійснилися наші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.
Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
З повaгою 
ВОЛОДИМИР ГОРОХ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.