У Сумах буде збудований новий хірургічний корпус обласної лікарні. Про це в ефірі програми «Даю слово» на телеканалі СТС розповів директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир Горох.

У 2022 році в Сумах розпочнеться будівництво хірургічного корпусу з вертолітним майданчиком, – Володимир Горох

Проєкт зведення хірургічного корпусу на 415 ліжок увійшов до програми «Велике будівництво». Загальна проєктна вартість – 1,5 млрд грн. Планується, що будівництво має завершитися за 2,5-3 роки.

За словами Володимира Гороха, серед усіх поданих проєктів найкращими Кабмін спільно з Офісом Президента визнав саме проекти Сумської та Рівненської обласних лікарень.

Будівництво розпочнеться вже у 2022 році.

Планується, що там буде вертолітний майданчик, що дасть можливість задіяти санавіацію для надання допомоги і маленьким, і дорослим пацієнтам. Крім того, буде зведена киснева станція та стерилізаційна.

Для того, щоб хворі, які приїжджають на обстеження з районів, та родичі тих, хто лікується у стаціонарі, мали можливість побути в Сумах кілька днів, на території комплексу також буде облаштований готель на 10 номерів.

У розмові з ведучою програми Володимир Васильович висловив впевненість, що всі ці плани цілком реальні та будуть втілені в життя.

Повне інтерв’ю з Володимиром Горохом дивіться тут:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *