У Сумах відкрили сучасне відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Вже від завтра нове відділення розпочне приймати пацієнтів. Воно працюватиме у приміщенні Сумської обласної клінічної лікарні.

Про це повідомляє Сумська обласна рада.

Оглянути стан завершення робіт приїхали керівники області – голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, депутати обласної ради.

Керівник обласного депутатського корпусу зазначив, що наступним кроком стане реконструкція онкологічного диспансеру, роботи на об’єкті вже розпочалися.

Як розповів очільник Сумської ОДА Дмитро Живицький, на Сумщині подібних відділень буде сім – два в Сумах і по одному в Шостці, Конотопі, Ромнах, Охтирці та Глухові. В кожному з них буде комп’ютерний томограф для повного і всебічного обстеження.

Фінансування проєкту здійснювалося коштом державного бюджету в розмірі 16 млн грн, ще 18 млн грн вартує комп’ютерний томограф.

Директор СОКЛ Володимир Горох розповів, що у приймальному відділенні є приміщення для консультацій та оглядові, а також окремі зони для пацієнтів, що очікують лікаря та осіб, що їх супроводжують.

«Відділення має сучасний діагностичний блок, де встановлено комп’ютерний томограф, УЗД, рентгенкабінет, лабораторію термінових аналізів, кабінет променевої діагностики, ендоскопії, бронхоскопії та блок інтенсивної терапії для хворих в невідкладних станах. Раніше пацієнти перебували в коридорі, очікували, поки їх оглянуть, підійде лікар, а тепер вони будуть знаходитися на зручних ліжках, де буде проводитися діагностичний процес. Це значно покращить комфорт пацієнта та роботу лікарів і персоналу», – сказав лікар.

У цілодобовому режимі допомогу тут надаватимуть 12 спеціалістів – хірурги, травматологи, кардіологи тощо. Для хворих облаштовано 17 ліжок, серед яких 6 реанімаційних, спеціалізовані, дитячі.

«Сучасне обладнання у цьому новому відділенні дозволить оперативно проводити обстеження, значно скоротити час на встановлення діагнозу та прискорити початок лікування, врятувати життя пацієнта», – зазначив Володимир Горох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.