ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ЗБУДОВАНЕ СУЧАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ (НЕВІДКЛАДНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Європейські умови, сучасна якісна техніка, комфортні ліжка – оновлене відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Сумської обласної клінічної лікарні невдовзі відкриється для пацієнтів

Завдяки Програмі «Велике будівництво» Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО наразі подібні приймальні відділення відкриваються по всій Україні. На перепланування та реконструкції приміщення лікувального корпусу №1 для створення цього відділення було використано 16,9 млн грн.

Наразі очікується отримання сертифікату готовності об’єкта для введення його в експлуатацію. Після чого відділення буде відкрите для пацієнтів.

Усього на Сумщині в рамках програми «Велике будівництво» буде відкрито 7 приймальних відділень в опорних лікарнях. Крім вказаного відділення, на сьогодні вже закінчені роботи у відділеннях лікарень у містах Суми, Шостка, Конотоп, Охтирка, Ромни. Наразі тривають роботи у Глухівській міській лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.