Вельмишановні медичні сестрички!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичної сестри!
З далеких часів Флоренс Найтінгел і до сьогодні Ваша праця залишається взірцем людяності, доброзичливості, самопожертви. За покликом чуйного серця Ви рятуєте людей від хвороб, дбаєте про здоров’я недужих, вселяєте віру у зцілення та радість життя. Ваша професія – це клопітка, шляхетна місія, яка вимагає високої фаховості, терпіння, відповідальності та співпереживання. Приємно відзначити, що всі ці риси властиві медичним сестрам Сумщини, підтвердженням чого є щира вдячність Вам від мешканців області та неодноразова перемога представниць медсестринської спільноти краю у загальноукраїнських професійних конкурсах.
Низький уклін за Вашу невтомну працю та добрі серця! Велика вдячність ветеранам медсестринства, які щиро діляться знаннями і досвідом з молодими спеціалістами, котрі також гідно справляються з обов’язками цієї нелегкої професії.
Нехай Бог сторицею віддячить Вам за таку потрібну людям працю. Бажаємо всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя!
З повагою,
Директор КНП СОР “Сумська обласна клінічна лікарня” ВОЛОДИМИР ГОРОХ
Голова профспілкового комітету лікарні
МИКОЛА САВЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.