Центр діагностики та лікування розсіяного склерозу

На виконання наказу Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 р. № 688-ОД «Про удосконалення в області медичної допомоги хворим на розсіяний склероз», із метою наближення та удосконалення якості медичної допомоги хворим на розсіяний склероз у зв’язку із зростанням кількості випадків цього захворювання, як в Україні, так і серед населення Сумської області, а також забезпечення раціонального і цільового використання лікарських засобів, придбаних централізовано за кошти Державного бюджету України, на базі неврологічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні 21.06.2019 р. спільно із СумДУ було створено Центр діагностики та лікування розсіяного склерозу.

Керівник Центру – асистент кафедри нейрохірургії та неврології Сумського державного університету  – к. мед. н. Кмита Олексій Петрович.

Відповідальний за лікувальний процес хворих на РС лікар-невролог – Дмитренко Наталія Олександрівна.

Створено комісію по відбору пацієнтів із РС для проведення патогенетичної терапії відповідно до сучасних стандартів лікування, уніфікованих протоколів та клінічних настанов у складі керівника Центру, відповідального за лікувальний процес лікаря-невролога, завідувачки неврологічним відділенням«СОКЛ» Джепи Наталії Володимирівни та доцента кафедри нейрохірургії та неврології медичного інституту СумДУ к. мед. н. Личко Володимира Станіславовича.

робочий телефон: +38 0542 665861

пошта: ms_center_sumy@ukr.net