За даними ВООЗ цукровий діабет – одна з десяти основних причин смерті в світі

Надзвичайно серйозним ускладненням у пацієнтів з цукровим діабетом, що отримують інсулінотерапію, є гіпоглікемія. Гіпоглікемія є небезпечним станом, наслідки якого можуть бути летальними, а у довготривалій перспективі часті гіпоглікемії можуть спричинити сліпоту, енцефалопатію та серцево-судинні захворювання.

         Особливо небезпечним є те, що гіпоглікемія може виникати раптово та стрімко розвиватися. Таким чином важливою задачею лікаря є негайне розпізнавання цього стану та його своєчасне попередження шляхом корекції інсулінотерапії.

         На сьогодні, без спеціалізованого обладнання неможливо виявити всі випадки гіпоглікемії та призначити найбільш ефективне лікування. Оскільки наш лікувально-профілактичний заклад прагне надавати якісну висококваліфіковану та своєчасну медичну допомогу пацієнтам з цукровим діабетом, та за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «За безпечну медицину», яка надала благодійну допомогу у формі монітору iPro2 (виробництва компанії Medtronіс) та сенсорів Енлайт до нього, пацієнтам в ендокринологічному відділенні КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» проводиться безперебійний моніторинг рівня глюкози (додаток).

Експерт з ендокринології                                                  Жанна СПІВАК


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.