Підвищення якості зору: Відділення мікрохірургії ока

Відділення мікрохірургії ока спеціалізується на хірургічному лікуванні різних захворювань та ушкоджень ока за допомогою мікрохірургічних методів. Це включає в себе різноманітні операції на очах, такі як катаракта, глаукома, діабетична ретинопатія, відшарування сітківки, корекція рогівки, лікування патологій віконечка та інші.

Мікрохірургія ока вимагає високого рівня спеціалізованої технічної оснастки, такої як мікроскопи, мікрохірургічні інструменти та мікрохірургічні техніки. Ці процедури вимагають великої майстерності та досвіду від хірурга.

Такі відділення зазвичай обладнані за сучасними стандартами і мають висококваліфікований медичний персонал, включаючи офтальмологів, анестезіологів та медичних сестер, які спеціалізуються на операціях на очах.

У Сумській обласній клінічній лікарні на  теперішній час відділення має 40 ліжок. Щороку у відділенні отримують консервативне та хірургічне лікування близько 2500 пацієнтів. На мікрохірургічному рівні виконується більше 80% оперативних втручань. Проводиться видалення катаракти сучасними малоінвазивними методами (модифікації факоемульсифікації). Імплантується 10 видів штучних кришталиків. В хірургічному лікуванні глаукоми застосовується патогенетичний підхід. Впроваджена іридоциклоретракція за Шмирьовою, розроблена власна модифікація операції при тяжких формах глаукоми, використовується дренажна хірургія глаукоми за допомогою клапана Ахмета та системи Ex-Press. Застосована реваскулярна декомпресія зорового нерва при глаукоматозній.

Налагоджена співпраця відділення з ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова» НАМН України, кафедрами офтальмології Харківського медичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Основними напрямками роботи є : лікувально-профілактична робота, хірургія глаукоми, катаракти та склистого тіла, вазореконструктивні та реваскуляризуючі операції, пластичні операції орбіти та придаткового апарата ока, надання ургентної допомоги при травмах та захворюваннях ока та його придатків.

Тел. відділення: (0542) 66-58-64   (0542) 66-58-65

Електронна адреса: VMHO@ukr.net

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.