Працівники двох сумських лікарень ще не отримали підвищену зарплату. В міській дитячій лікарні обіцяли виплатити заборгованість 14 лютого, але протягом робочого дня кошти на рахунки не надійшли. Про це Суспільному повідомила директорка закладу Вікторія Бугаєнко. Представниця НСЗУ Вікторія Мілютіна повідомила Суспільному, що заборгованість по зарплатні у дитячій лікарні виплатять 15 лютого. У Сумській обласній лікарні обіцяють виплатити нову, підвищену зарплату протягом тижня.
- Головна
- Про нас
- Про лікарню
- Відгуки пацієнтів
- Співпраця
- Безпека та цивільний захист
- Керівництво
- Історія лікарні
- Новітні досягнення
- Юридичні документи
- Медіа- та просвітницька діяльність лікарні
- Економічна діяльність
- Аналіз діяльності
- Залишки медикаментів
- Первинна організація Профспілки
- Про медичні послуги
- Антикорупційні заходи лікарні
- Відділення
- Поліклініка
- Пацієнту
- Важлива інформація
- Положення про заборону несанкціонованої фото- та відеозйомки
- Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті
- Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем ?
- Права пацієнтів, доступність медичних послуг та реабілітаційна підтримка
- Що треба знати людині зі статусом ВПО для отримання безоплатної медичної допомоги?
- Загальна інформаця
- Ознайомлення пацієнтів із порядком надання платних послуг
- Підготовка до лабораторних досліджень
- Підготовка до УЗД дослідження
- Як підписати декларацію з лікарем
- Права та обов’язки пацієнтів
- Учасникам АТО\ООС
- Покрокова інструкція: Оцінювання повсякденного функціонування (ЕКОПФО)
- Програми безоплатного лікування
- Важлива інформація
- Платні медичні послуги
- Контакти
- Кар’єра в нашій лікарні
- Робота профільних експертних команд з ОПФЦ