Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає наших Ювілярів!

07.05.2024

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ЧИРКОВУ Оксану Олександрівну, сестру медичну стаціонару гематологічного  відділення,  з ювілеєм !!!

Бажаємо всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях!

07.05.2024

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає КУЗЬОМЕНСЬКУ Марину Леонідівну, завідувача відділення репродуктивного здоров’я, з ювілеєм !!!

Бажаємо, щоб життя дарувало тільки приємні подарунки, щоб душа завжди мала привід для радості. Міцного здоров’я та удачі ! Благополуччя, любові, миру  і добра! Багато подорожей і мінімум розчарувань! Нехай доля завжди любить, удача поважає, щастя обіймає. Нехай здоров’я буде міцним, роки довгими та світлими, а будинок завжди зустрічає затишком та спокоєм !

08.05.2024

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ПОДОЛЯКУ Тетяну Петрівну, чистильника продукції харчоблоку, з ювілеєм !!!

Бажаємо, щоб все, про що мріялося, було реалізовано в життя. Вірні друзі, домашнє тепло і затишок, дорогі і кохані люди, улюблена справа — нехай все це буде завжди у Вашому житті. Нехай доля завжди любить, удача поважає, щастя обіймає. Нехай здоров’я буде міцним, роки довгими та світлими, а будинок завжди зустрічає затишком та спокоєм. Здоров’я, любові, життєвої сили та енергії, всіх благ та везіння !

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.