Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає наших Ювілярів!

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ХОДУН Аллу Миколаївну, сестру медичну старшу  відділення мікрохірургії ока, з ювілеєм !!!

В цей прекрасний день поспішаємо привітати та побажати міцного здоров’я, жіночого щастя, багато радості в житті, ніколи не сумувати та завжди радіти життю. Нехай все складається вдало і гармонійно, нехай життя буде сповнене квітами та піснями, яскравими фарбами та тільки хорошим настроєм. Нехай кожен день починається тільки з радісної посмішки, веселого сміху і з позитивного настрою!

А також

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ЗАВАДСЬКУ Інну Миколаївну, лікаря-лаборанта клініко-діагностичної лабораторії, з ювілеєм !!!

У цей чудовий день бажаємо здійснення всіх бажань. Нехай збуваються всі мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками, голова паморочиться тільки від надлишку захвату, енергії та щастя. Бажаємо, щоб завжди оточували радісні та щирі посмішки рідних.

І
03.05.2024

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ОВЧАРЕНКО Ольгу Миколаївну, сестру медичну стаціонару нейрохірургічного відділення,  з ювілеєм !!!

Бажаємо, щоб все, про що мріялося, було реалізовано в життя. Вірні друзі, домашнє тепло і затишок, дорогі і кохані люди, улюблена справа — нехай все це буде завжди у Вашому житті. Нехай доля завжди любить, удача поважає, щастя обіймає. Нехай здоров’я буде міцним, роки довгими та світлими, а будинок завжди зустрічає затишком та спокоєм. Здоров’я, любові, життєвої сили та енергії, всіх благ та везіння !

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.