Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає наших Ювілярів!

14.06.2024  

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ГОРОХ Олену Іванівну, молодшу медичну сестру процедурного кабінету гематологічного відділення,  з ювілеєм !!!

Бажаємо всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях!

А також

14.06.2024  

Адміністрація та колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітає ГЛУЩЕНКО Олесю Олександрівну, рентгенолаборанта рентгенівського відділення, з ювілеєм !!!

Бажаємо всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а всі бажання дивуватимуться від можливостей!

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.