Послуги

1.Ендоваскулярне лікування міоми матки

Емболізація маткових артерій (ЕМА) є актуальним, високоефективним, міні-інвазивним, органозберігаючим методом лікування міоми матки. Підхід до лікування кожної міоми матки методом ЕМА повинен бути індивідуальним. Враховуються симптоми міоми матки, розташування, локалізація вузлів, кровопостачання, зацікавленість пацієнтки в збереженні матки і репродуктивної функції.
Ендоваскулярне лікування міоми матки дозволяє уникнути загального наркозу, операційної травми і серйозних ускладнень раннього і віддаленого післяопераційного періоду.

2.Імплантація штучного водія ритму серця

Штучний водій ритму серця (кардіостимулятор) – це імплантований пристрій, який моніторує ваш серцевий ритм і відповідно до потреб Вашого серця надсилає електричні імпульси, які викликають серцеві скорочення.
Кардіостимулятор складається з генератора пульсу (комп’ютерна мікросхема) і батареї, захищених корпусом з титанового сплаву, конекторної частини (для під’єднання електродів); ендокардіальних (серцевих) електродів (електричних провідників).
Кардіостимулятор налаштовується (програмується) лікарем. Це є свого роду маленький компютер, який записує і аналізує електричну активність серця.

3.Ангіопластика артерій нижніх кінцівок

Медична процедура в судинній ендоваскулярній хірургії для відновлення плину крові по судині. Судина розширяється за допомогою дилятаційного катетера з балоном, який роздувається у місці звуження (балонна ангіопластика), і в уражене місце встановляється металевий каркас (стент).

Використовують здебільшого для лікування атеросклеротичного ураження артерій нижніх кінцівок, нирок, головного мозку, легень. Проводять під рентгенологічним контролем із використанням цифрових технологій (3D-моделювання судини).

4.Стентування коронарних артерій

Синонім – транслюмінальна балонна ангіопластика. Високотехнологічна малоінвазивна процедура, яка дозволяє розширити судину в місці її сильного звуження.
Показаннями до коронарного стентування є закупорка судини, при якій просвіт звужується більше ніж на 70%.

Показання до операції коронарне стентуванняПоказання до коронарного стентування:

-прогресуюча ішемічна хвороба серця (часті напади стенокардії),
-передінфарктний стан (нестабільна стенокардія),
-стенозування судини, в якій вже стоїть стент,
-перші години після інфаркту міокарда.

5.Коронароангіографія


«Золотий» стандарт дослідження судин, які живлять серце, що допомагає точно оцінити їх стан, прийняти зважене і обґрунтоване рішення щодо подальшого лікування. Артерія руки або ноги роколюється спеціальною голкою і під рентгеноскопічним контролем в досліджувані артерії вводиться контрастна речовина. Під тиском контрастна речовина заповняє судини, роблячи їх видимим в рентгенівських променях. Результат фіксується за допомогою відеозапису або рентгенівського знімка. Наявність цукрового діабету, зайвої ваги і більшості супутніх захворювань не є протипоказанням для виконання коронарографії. Навпаки, при наявності цих станів ризик ішемічної хвороби більший і, відповідно, користь від правильної своєчасної отриманої інформації про ступінь ураження коронарних судин.

6. Атеросклероз судин нижніх кінцівок

Атеросклероз – поширене хронічне захворювання, що виникає при порушенні процесу обміну речовин (ліпідів). Як наслідок – потовщення стінок в артеріальних судинах і формування атеросклеротичних бляшок. В результаті ток крові до кінцівок зменшується або зовсім припиняється. Це означає, що клітини і тканини не отримують достатньої кількості кисню і поживних речовин. Атеросклероз периферичних судин – це загрозливий для життя стан і одна з головних причин смертності в розвинених країнах. Приблизно 10% жителів планети стикаються з проблемою атеросклерозу, а після 65 років майже кожен страждає від неї.

7. Емболізація маткових артерій

Емболізація маткових артерій (ЕМА) – це сучасний малоінвазивний метод лікування міоми матки і деяких інших гінекологічних захворювань. Для багатьох жінок ЕМА стає порятунком, тому що дозволяє уникнути видалення матки і зберегти репродуктивну функцію.Емболізація міоми матки – малотравматична процедура, що не вимагає розрізів і загального наркозу, легко переноситься. Зазвичай пацієнтка виписується з клініки вже через одну-дві доби. Емболізація не є небезпечною! Кровопостачання самої матки не порушується.