КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» вітає медичних сестер і медичних братів із професійним святом 💐

Шановні медичні сестри та медичні брати!
Від себе особисто та від імені адміністрації і профспілкового комітету КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щиро вітаю вас із Міжнародним днем медичної сестри!
Сьогодні, у надзвичайно складний для України час, ваша професія стала символом людяності, сили духу, витримки та милосердя. Саме ви щодня першими приходите на допомогу, підтримуєте пацієнтів не лише професійним доглядом, а й добрим словом, співчуттям та вірою. Ваші руки рятують, ваша турбота лікує, а ваша відданість професії викликає глибоку повагу і вдячність.
Бути медичною сестрою чи медичним братом — це не просто робота. Це покликання, що потребує великого серця, терпіння, мужності та самопожертви. Особливо сьогодні, коли українські медики працюють в умовах постійної напруги, тривог і викликів воєнного часу, ваша праця є безцінною для суспільства та держави.
Щиро дякуємо кожному з вас за професіоналізм, людяність, витримку та вірність обраній справі. Низький уклін за врятовані життя, за безсонні чергування, за щоденну боротьбу за здоров’я і надію наших пацієнтів.
У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, миру, добра, душевного тепла, професійного визнання та гідної оцінки вашої праці. Нехай у ваших родинах панують любов, затишок, підтримка та благополуччя. Нехай поруч завжди будуть рідні люди, а у серці — віра, сили та натхнення.
Бажаємо якнайшвидшого миру нашій Україні та світлого майбутнього для кожної української родини.


З повагою
директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»,
адміністрація та профспілковий комітет