Сьогодні, 23 травня, Україна вшановує День Героїв — день пам’яті, вдячності та глибокої поваги до всіх поколінь українців, які боролися і продовжують боротися за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Це день, коли ми згадуємо тих, хто у різні часи ставав на захист України: воїнів минулого і сучасності, борців за українську державність, захисників і захисниць, які сьогодні стримують російську агресію, рятуючи життя, землю, міста й саме право України бути вільною.
Для прифронтової Сумщини цей день має особливо глибоке значення. Наша область щодня відчуває на собі жорстокість війни, а КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» щодня бачить її наслідки не в абстрактних словах, а в долях людей, яким потрібна допомога, лікування, підтримка і шанс повернутися до життя.
Мужність цих людей — це не сторінка минулого. Це основа нашого сьогодення. Саме завдяки їм Україна вистояла, бореться і продовжує жити.
КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» схиляє голову перед полеглими Героями та висловлює глибоку шану всім, хто нині захищає Україну.
Вічна пам’ять полеглим Героям.
Слава Україні! 🇺🇦