Медична Допомога на Відстані: Лікарі з Сумської обласної клінічної лікарні виїжджають до сільських районів

Сьогодні, з метою покращення доступу до медичних послуг, лікарі Сумської обласної клінічної лікарні здійснюють виїзд до Бочечківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини» Бочечківської сільської ради, Конотопського району Сумської області.

 Ця  ініціатива сприяє розширенню доступу до медичних послуг за допомогою виїзду лікарів до сільських районів, допомагає забезпечити населення якісною медичною допомогою, особливо тим, хто має обмежений доступ до лікарні. Такі програми сприяють попередженню захворювань, ранньому виявленню проблем зі здоров’ям та загальному поліпшенню якості життя мешканців сільських районів.

У рамках програми медичного обслуговування в сільській місцевості пацієнтів будуть консультувати висококваліфіковані фахівці у таких галузях медицини:

  • Невролог: проведе обстеження нервової системи, консультації з питань лікування хронічних та гострих неврологічних захворювань.
  • Кардіолог: здійснить діагностику серцево-судинної системи, надасть рекомендації щодо профілактики та лікування серцевих захворювань.
  • Гінеколог: запропонує консультації з питань жіночого здоров’я, проведе огляд та необхідні дослідження.
  • Лікар УЗД діагностики: проведе ультразвукове дослідження щитоподібної залози, органів малого тазу та черевної порожнини для раннього виявлення можливих патологій.
  • Пульмонолог : здійснить огляд та діагностику захворювань легень і дихальних шляхів, надасть консультації з профілактики та лікування захворювань дихальної системи.

Запрошуємо всіх мешканців села скористатися цією можливістю. Лікарі готові надати необхідну медичну допомогу та відповісти на всі ваші запитання. Турбота про здоров’я громади –  це наш пріоритет!

Зазначимо, що це вже не перший та не останній  виїзд лікарів Сумської обласної клінічної лікарні в регіон. Ці виїзні прийоми є надзвичайно важливими для забезпечення доступу до якісної медичної допомоги для мешканців віддалених населених пунктів.

Висловлюємо щиру подяку лікарям за їхню невтомну працю та відданість справі. У цей важкий час ваша допомога є безцінною для громади. Дякуємо вам за турботу про здоров’я наших людей та за вашу готовність підтримувати кожного пацієнта. Ваш внесок у здоров’я та благополуччя населення є неоціненним!

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.