Шановна Ольго Василівно!

Вітаємо Вас із ЮВІЛЕЄМ! 🎉
Ваша щоденна праця на посаді молодшої медичної сестри-буфетниці у відділенні мікрохірургії ока є прикладом сумлінності, турботи та щирого ставлення до людей. Ви відіграєте важливу роль у підтримці належних умов для пацієнтів та сприяєте злагодженій роботі відділення.

Ваше уважне ставлення, акуратність і відповідальність створюють атмосферу комфорту і довіри. Завдяки Вам пацієнти відчувають турботу, а колектив — підтримку та надійність.

Щиро дякуємо Вам за відданість роботі, людяність і щирість, які Ви даруєте щодня.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сили духу і натхнення!
Нехай кожен день буде сповнений нових звершень,
радості від професійних досягнень та тепла близьких.
Хай у Вашому житті панують гармонія, добробут
і підтримка рідних та колег.
Бажаємо невичерпної енергії, щастя та миру!

З найкращими побажаннями,
Колектив КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня»