Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Дорогі друзі, колеги, земляки!

Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Вже третій рік поспіль Великдень ми зустрічаємо в умовах повномасштабної війни. У душах кожного з нас переплелися почуття радості Воскресіння Христового та тривоги за долю рідної країни.

Як Христос страждав заради людей, так і Україна сьогодні страждає та несе тягар болю і втрат заради миру в Європі, у всіх країнах світу, де цінують свободу та демократичні цінності.

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань.

Згадаймо у ці Великодні дні усіх, хто загинув у цій війні – і наших героїв-захисників, і мирних співвітчизників. Нехай Господь допоможе здолати нестерпний біль тим, хто втратив своїх дітей, батьків, найближчих родичів.

Нехай Великодні молитви подвоять витримку та виправдають сподівання тих, хто розшукує своїх рідних чи чекає їх визволення з полону.

Тримаймо широко відкритими свої серця і допомагаймо тим, хто потребує нашої опіки, чиї долі обпалені полум’ям варварської агресії, хто зазнав втрат, але зберіг віру в Україну.

Нехай молитовні слова військових капеланів додадуть сил та Божого благословення усім, хто крок за кроком наближає Перемогу – нашим мужнім захисникам – військовим, нацгвардійцям, прикордонникам, тероборонівцям, усім нашим воїнам світла!

Енергії, оптимізму та Божої благодаті нашим волонтерам, медикам, рятувальникам та усім небайдужим людям, усім, кого об’єднує Бог та Україна!

Нехай міцніє у наших душах непохитна віра у перемогу добра над злом, у нашу з вами Перемогу!

І нехай Боже благословення буде запорукою спокою та злагоди, добробуту та любові на рідній землі, сприяє щасливому майбутньому нескореної України і рідної нам Сумщини!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою ВОЛОДИМИР ГОРОХ!

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.