КНП СОР “Сумська обласна клінічна лікарня” отримала сучасний УЗД-апарат від уряду Республіки Корея

Медицина Сумщини поповнилася новим високотехнологічним обладнанням. У межах гуманітарної допомоги від уряду Республіки Корея наша лікарня отримала сучасний апарат ультразвукової діагностики.Загалом для українських медичних установ було передано 100 таких пристроїв, а загальна вартість цієї ініціативи перевищила 12 мільйонів доларів. Закупівля та передача обладнання стали можливими завдяки тісній співпраці Посольства Республіки Корея в Україні та Міністерства охорони здоров’я України.

Новий УЗД-апарат забезпечує високу точність діагностики та значно розширює можливості наших лікарів у різних медичних напрямках. Його використовуватимуть для:
🔹 Спостереження за перебігом вагітності та діагностики захворювань репродуктивної системи;
🔹 Оцінки стану серцево-судинної системи;
🔹 Дослідження органів черевної порожнини, нирок, суглобів і судин;
🔹 Проведення медичних обстежень новонароджених.

Щиро вдячні уряду Республіки Корея та всім, хто сприяв реалізації цієї ініціативи. Високоякісне обладнання допоможе лікарям Сумщини значно швидше та точніше діагностувати пацієнтів, забезпечуючи їм необхідну медичну допомогу на найвищому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *