Відділення репродуктивного здоров’я надає медичну допомогу!

Відділення репродуктивного здоров’я надає медичну допомогу, яка відповідає ІІІ рівню спеціалізованої медичної допомоги пацієнткам із захворюваннями жіночих статевих шляхів.

Лікування гінекологічної патології в нашому відділенні – це можливість проведення всього комплексу діагностичних і лікувальних заходів на сучасному обладнанні лікарями вищої кваліфікації з великим досвідом клінічної роботи, які не тільки знають, як Вам допомогти, але і хочуть це зробити.

Ми лікуємо: жіноче безпліддя, яке потребує хірургічної корекції, патологію придатків матки (яєчників і маткових труб), доброякісну та передракову патологію матки, таку як міома матки, гіперплазія, поліпи ендометрію, різні види генітального ендометріозу, синдром хронічного тазового болю, гнійно- запальні захворювання органів малого тазу, доброякісну та передракову патологію шийки матки.

Пріоритетними напрямками роботи відділення є: малотравматичні гінекологічні операції, що виконуються лапароскопічним і вагінальним доступом, які дозволяють мінімізувати післяопераційний біль, досягти максимального косметичного ефекту та одужання в найкоротший термін.

Офісна гістероскопія та гістерорезектоскопія – золотий стандарт діагностики і лікування внутрішньоматкової патології. Корекція різних видів генітального пролапсу, хірургічне лікування опущення і випадіння внутрішніх статевих органів.

Переваги лікування у нашому відділенні.

Ми працюємо в умовах багатопрофільної лікарні, що дозволяє надавати медичну допомогу хворим з найскладнішою поєднаною патологією, за рахунок забезпечення консультацій кращих профільних фахівців.

Ретельна передопераційна підготовка і обстеження. Ми віддаємо перевагу малотравматичним органозберігаючим методам оперативного лікування гінекологічної патології. Професійний рівень допомоги, ввічливе ставлення до пацієнтів з боку всього персоналу і комфортні умови перебування у відділенні. Післяопераційна підтримка і спостереження навіть після закінчення стаціонарного лікування.

Звертайтесь до наших фахівців за адресою:

вул. Троїцька 48, 3 корпус, 2 поверх.

Ми завжди раді Вам допомогти.

Завідуюча відділенням: Кузьоменська Марина Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор

Стаж 27 років

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.