Гастроентерологічне

1.Інформація про завідувача відділення КНП СОР «СОКЛ».

Прокопішек Марина Володимирівна, експерт управління охорони здоров`я з питань гастроентерології. Категорія вища

2.Інформація про лікарів відділення:

Колісник Тетяна Петрівна лікар гастроентеролог. Категорія вища

3.Контактна інформація:  тел. ( 0542 ) 66-58-68;

4.Історія відділення:

        Відділення почало свою роботу з 7 червня 1974 року, як центр гастроентерологічної допомоги на 60 ліжок в обласній лікарні. З відкриттям центру було реорганізовано роботу в області по підготовці кадрів гастроентерологічного профілю. Було забезпечено тісний зв`язок з республіканським інститутом гастроентерології та кафедрами інститутів удосконалення лікарів. З моменту реорганізації центру проведена велика робота по впровадженню досягнень медичної науки в практику  (60 нових лікувально-діагностичних методик). З 2003 року відділення функціонує на 30 ліжок, надаючи кваліфіковану медичну допомогу місту та області. З 2018 року відділення перенесено на вул. Ковпака 18. тепер допомога пацієнтам надається в сучасних умовах для більшого комфорту пацієнтів.

5.Основні напрямки роботи:

       Гастроентерологічне відділення Сумської обласної клінічної лікарні виконує функцію лікувально-діагностичного , консультативного і організаційно-методичного центру по наданню спеціалізованої допомоги хворим гастроентерологічного профілю області.

      Відділення розгорнуто на 30 ліжок , куди госпіталізуються хворі з захворюваннями органів травлення.

6.Плани робіт:

       Забезпечити діагностику , комплексне лікування і реабілітацію хворих на хвороби органів травлення , які потребують спеціалізованих методів обстеження і лікування.

      Надання консультативно-методичної допомоги лікарям загально-терапевтичних відділень , гастроентерологам поліклінік і спеціалістам іншого профілю з попередженням хвороб органів травлення, своєчасного виявлення, диспансерного нагляду і лікування хворих на хвороби органів травлення.Участь в розробці комплексного плану заходів щодо зниження рівня захворюваності на хвороби органів травлення в області.

       Впровадження в практику лікувальних установ ефективних методів діагностики,  лікування і диспансеризації хворих на хвороби органів травлення.

       Участь у пропаганді медичних знань серед населення по профілактиці хвороб органів травлення.

      Проведення заходів , спрямованих на підвищення кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу закладів у галузі гастроентерології.

7.Співпраця:

     Тісний зв’язок і координація роботи з інститутом гастроентерології АМН України.