Відділення екстреної (невідкладної ) медичної допомоги

Інформація про завідувача відділення:

Почепцова Ілона Ігорівна – завідувач відділення екстреної невідкладної медичної допомоги, лікар медицини невідкладних станів.

Інформація про лікарів відділення:

  1. Михайліченко Яна Леонідівна – лікар медицини невідкладних станів
  2. Перун Юлія Богданівна – лікар медицини невідкладних станів
  3. Почепцова Ілона Ігорівна – лікар медицини невідкладних станів
  4. Літовченко Олексій Володимирович – лікар медицини з невідкладних станів
  5. Єпіфанова Дар’я Сергіївна – лікар медицини з невідкладних станів
  6. Алексенко Юлія Олександрівна – лікар-терапевт
  7. Бабіч Валентина Григорівна – лікар-терапевт
  8. Неволько Катерина Романівна – лікар-терапевт
  9. Степовик Крістіна Володимирівна – лікар-терапевт
  10. Томашівська Майя Леонідівна – лікар-терапвет

Контактна інформація: тел. 66-58-40 ел.пошта: sokl_priymalne@ukr.net

Історія відділення:

Історія розвитку приймального відділення розпочинається з 1 жовтня 1948 року. Коли почала працювати обласна лікарня у 1948 році, приймальне відділення було розташоване у 2-му корпусі. Під час побудови 3-го корпусу лікарні передбачалось розміщення в ньому і приймального відділення. У 1968 році був побудований 1-й корпус ,де розташовувався санпропускник №1. Приймальне відділення є структурним підрозділом КНП «Сумська обласна клінічна лікарня» і взаємодіє з поліклінічним та стаціонарними відділеннями.

З 2018 року розташоване в трьох корпусах лікарні в І та ІІІ по вул. Троїцька, 48 та в корпусі В за адресою: м. Суми, по вулиці Ковпака,18

В І корпусі лікарні в приймальному відділенні проводиться прийом хворих, надання невідкладної медичної допомоги та госпіталізація до відділень: ортопедо-травматологічного, судинного, урологічного, отоларингологічного, стоматологічного, відділення мікрохірургії ока, гематологічного, нефрологічного.

В ІІІ корпусі лікарні проводиться надання невідкладної медичної допомоги та госпіталізація хворих до відділень хірургічного профілю: хірургічного, нейрохірургічного, торакального, проктологічного, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

В корпусі В надається невідкладна медична допомога та проводиться госпіталізація до відділень терапевтичного профілю: неврологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного, ендокринологічного, ревматологічного, імунологічного.

Основні напрямки роботи:

Забезпечує:

  • планову
    госпіталізацію хворих, у відділення
    лікарні за направленнями лікарів
    Сумської обласної консультативної
    поліклініки;
  • прийом
    та вирішення питання про госпіталізацію
    хворих за екстреними показаннями за
    направленнями лікарів швидкої медичної
    допомоги та хворих, які звертаються за
    медичною допомогою у лікувальний заклад
    у порядку самозвернення;

  • кваліфікований
    огляд, обстеження та надання хворим у
    разі потреби необхідної медичної
    допомоги на рівні діючих стандартів.

Приймальне відділення оснащене електрокардіографами, пульсоксиметром, приладом для визначення рівня глюкози в крові

Плани робіт:

Керуватися в роботі законами України, постановами кабінету міністрів України, наказами та інструкціями МОЗ України, УОЗ Сумської ОДА, наказами та вказівками головного лікаря лікарні та заступника головного лікаря з медичної частини, Положенням про обласну лікарню, Положенням про приймальне відділення, правилами внутрішнього трудового розпорядку лікарні, колективним договором. Проводити контроль за прийомом, реєстрацією, огля-дом, санітарною обробкою та транспортуванням хворих, які госпіталізуються на лікування у відділення лікарні. Про виявлені недоліки доповідати на виборчих нарадах у відділенні. Контролювати якість ведення медичної документації у відді-ленні молодшими спеціалі-стам з медичною освітою. Про виявлені недоліки доповідати на виборчих нарадах у відділенні.

Співпраця:

В межах лікарні взаємодіє з адміністрацією лікарні, відділом кадрів, поліклінікою, лікувально-діагностичними відділеннями лікарні, медичним статистиком. Професійні зв’язки за межами лікарні: з організаціями, які відповідальні за санітарно-протиепідемічний стан, центром профілактики СНІДу, центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, іншими лікувально-профілактичними закладами.