Стоматологічне

  1. Інформація про завідувача відділення КНП СОР «СОКЛ».

Чередніченко Анатолій Іванович, лікар вищої категорії.

2.Інформація про лікарів відділення

  1. Приходько Олег Васильович, лікар вищої категорії
  2. Пігарєва Владислава Володимирівна, лікар вищої категорії
  3. Скібінський Сергій В’ячеславович, лікар другої категорії
  4. Скібінський Василь Іванович , лікар-стоматолог-хірург
  5. Бурлуцька Дар’я Олексіївна, лікар-стоматолог-хірург

3.Контактна інформація:

Телефон відділення (0542) -66-58-45, Ел. адреса- stomat.sokl@ukr.net

4.Історія відділення:

В області хірургічна стоматологічна допомога почала надаватися з 1937 року лікарем  Клемперт Р.С. на базі 2-ої міськполіклініки був організований екстракційний кабинет, а стаціонарна допомога надавалась в хірургічному відділенні загального профіля центральної лікарні.

В 1960 р. було виділено самостійне стоматологічесне відділення на 15 ліжок з окремим штатом. Поступове збільшення кількості ліжок дало змогу госпиталізовувати хворих і для планових операцій, разширюючи і діапазон хірургічних втручань.

В 1966 році стацінар разширився до 25 ліжок, а в 1969 р.- до 35 ліжок. Очолила відділення Сазонова М.Ф. З 1985 року відділення очолив Гапич М.М

5.Основні напрямки роботи:

У відділенні надається допомога з приводу гострих гнійних захворювань, травм, доброякісних новоутворень щелепно-лицьової ділянки, місцевопластичних хірургічних втручань. Кожний рік у відділенні впроваджується 2-3 нових методик лікування, показники діяльності відділення на рівні середньо-республіканських. З сучасних ефективних методик необхідно відмітити остеосинтез фіксаторами з нікелід-титану.

На базі відділення з 2016 року успішно проводяться реконструктивні оперативні втручання з приводу вроджених незрощень губи і піднебіння; набутих і вроджених дефектів і деформацій обличчя; контрактур нижньої щелепи та анкілозів скронево-нижньощелепних суглобів.

На сьогодні лікарі відділення володіють сучасними методиками оперативного лікування, а саме: проведення адекватного хірургічного втручання при гострих та хронічних запальних процесів щелепно-лицевої області, проведення цистектомій та заміщення внутрішньокісткових порожнин, зокрема збагаченим тромбоцитами фібрином як автопластичним матеріалом, остеосинтез при переломах щелепах, видалення конкрементів із протоків за слинних залоз та гайморотомії із застосуванням малоінвазивних технологій, методами відновної, реконструктивної та естетичної хірургії м’яких тканин та кісток лицьового скелету.

6.Державні та обласні програми:

Лікарі відділення приймають участь в нарадах, науково-практичних конференціях з питань лікувально-профілактичної допомоги, мають друковані наукові праці. Для підвищення своєї кваліфікації з питань діагностики та лікування хворих з захворюваннями та пошкодженнями щелепно-лицевої ділянки лікарі відділення вивчають передовий досвід вищих медичних навчальних закладів України, кращих відділень України та інших держав та впроваджують їх досягнення в роботу.

7.Співпраця:

Відділення є складовою частиною Сумської обласної клінічної лікарні та клінічною базою кафедри «Стоматології дитячого віку, хірургічної стоматолгії та щелепно-лицевої, ортодонтії, імплантології» Харківської медичної академії післядипломної освіти (завідувач кафедрою проф. Любченко Олександр Володимирович) та входить до міської та обласної системи надання планової та невідкладної кваліфікованої медичної допомоги населенню міста Суми та області.