З Днем Державної Служби!

Щороку 23 червня в Україні відзначають День державної служби. Працівники державної служби – люди особливої професії, адже вони несуть високу відповідальність за стан справ у суспільстві, добробут та майбутнє свого народу. Ця праця потребує відданості своїй справі та бажання служити людям.

Державний службовець відіграє роль посередника між владою та народом, тому він повинен гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Від ефективності інституту державної служби, відповідальності кожного держслужбовця залежить успішність країни в цілому.

З нагоди свята бажаю усім, хто є працівником державної служби, здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

Нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України. Хай Бог допомагає всім вам у добрих планах і починаннях в цей нелегкий час, а кожен день приносить задоволення від результатів своєї діяльності!

ВСЕ БУДЕ, УКРАЇНА!

ВСЕ БУДЕ, ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ!

З повагою ВОЛОДИМИР ГОРОХ.

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.