З днем журналіста!

Шановні журналісти! Представники газет, телебачення, радіо та інтернет–видань

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.

За ці два з половиною роки від початку повномасштабного рашистського вторгнення, ми по-іншому сприймаємо роботу журналістів. Наші медійники, подекуди ціною власного життя, розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників. Багато з Вас зі зброєю в руках захищають нашу свободу.

Станом на початок червня 2024 року, загинули близько 100 ваших колег – журналістів, 14 – загинули безпосередньо виконуючи журналістський обов’язок. Це страшні цифри. Найбільші цифри втрат серед журналістів з часів ІІ Світової війни.

Пригадуються слова відомого українського журналіста, редактора журналу «Країна» Володимира Мукана, який загинув минулого року під Бахмутом: «Державі-терористу, грабіжнику, маніяку ніколи не вийде захопити Україну. Як і не вийшло викорінити нас як націю за останні тисячі років».

Не вийде, бо на сторожі української нації стоять наші журналісти. Які борються з окупантами силою слова та зброї. Міцно тримають інформаційний фронт.

Тож віддамо шану нашим Героям-журналістам, які загинули за Україну. Загинули за правду! Загинули за наше Українське майбутнє!

Продовжуйте говорити правду, викривати неправду та вести людей у майбутнє.

Усіх вам благ, гараздів та Божого Благословення!

Україна Вами пишається!

Rating: 5 out of 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.